Gabinet Stomatologiczny Bełchatów

Dental Studio Bełchatów

Kameralny gabinet dentystyczny

Stworzony z myślą o Państwa spokoju i zdrowiu

DENTAL STUDIO nie jest kolejną na rynku kliniką dentystyczną. To gabinet stomatologiczny w Bełchatowie - prywatny stomatolog - przyjazny dla Pacjentów w każdym wieku, w którym panuje przyjemna atmosfera, a przy tym jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt stomatologiczny, m.in.: unit niemieckiej firmy SIRONA, bezbolesne znieczulenie komputerowe Calaject, rentgen firmy SIRONA, radiografię cyfrową firmy SIRONA i inny specjalistyczny osprzęt.

DENTAL STUDIO oferuje wiele udogodnień dla Pacjentów: leczenie w ergonomicznej pozycji leżącej, klimatyzowany gabinet, podjazd dla osób niepełnosprawnych oraz klimatyzowaną poczekalnię z dostępem do WiFi.

Wizyty odbywają się według ustalonego wcześniej harmonogramu po uprzedniej rejestracji telefonicznej. W sytuacjach nagłych, istnieje możliwość telefonicznej konsultacji również w weekendy.

Używamy najnowszej technologii

Oferujemy to, co najlepsze. Aparatura jaką dysponujemy, narzędzia, oraz całe zaplecze materiałowe, to najlepsze produkty dostępne na rynku. Gabinet DENTAL STUDIO wyposażony jest w nowoczesny, wysokiej klasy unit stomatologiczny niemieckiej firmy SIRONA zawierający m.in.:
  • Ergonomiczne siedzenie z funkcją: OrthoMotion

  • Zestaw końcówek NSK ze światłem, w tym dodatkowy bezszczotkowy mikrosilnik elektryczny z końcówką przyśpieszającą do prac protetycznych
  • Skaler piezoelektryczny SIRONA z podświetleniem i piaskarka NSK do usuwania kamienia nazębnego i osadów
  • Dmuchawka lekarska i asystencka z podświetleniem LED
  • Zintegrowany z unitem monitor diagnostyczno-multimedialny
Pozostały sprzęt:

Znieczulenie komputerowe Calaject - najnowsze urządzenie duńskiej firmy RONVIG do bezbolesnego znieczulenia sterowanego komputerowo, którego sekretem są inteligentne rozwiązania pozwalające na delikatne wprowadzanie roztworu znieczulającego.

Mikrosilnik endodontyczny niemieckiej firmy VDW wraz z wbudowanym endometrem do specjalistycznych prac z zakresu endodoncji (leczenia kanałowego) z wykorzystaniem niklowo-tytanowych narzędzi rotacyjnych.

Endometr VDW Raypex 5 do szczegółowego określania długości kanału zębowego.

Rentgen firmy SIRONA Heliodent Plus zintegrowany z unitem do wykonywania zdjęć wewnątrz ustnych.

Radiografia cyfrowa firmy SIRONA do wykonywania zdjęć na czujniku elektronicznym, dzięki czemu dziesięciokrotnie zmniejsza się dawka promieniowania rentgenowskiego, jaką otrzymuje Pacjent podczas ekspozycji. Pozwala to na niemal natychmiastowe uzyskanie obrazu rentgenowskiego, bez konieczności stosowania błon, odczynników i wywoływarek.

Lupy Heine Optotechnik z 3,5 krotnym powiększeniem do precyzyjnych prac stomatologicznych.

Autoklaw MOCOM Millenium B - myjka ultradźwiękowa, zgrzewarka zapewniające pełną sterylność wykonywanych zabiegów.

Lampa polimeryzacyjna diodowa bezprzewodowa do utwardzania wypełnień kompozytowych.